Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi piedalījās konkursā ”Radošais atlikums” Iecavā

Izglītība

2019.gada 22.novembrī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi piedalījās profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņu konkursā ”Radošais atlikums”, kurš notika Iecavas Mūzikas un mākslas skolā, Iecavā.

Konkursā piedalījās 22 Mākslas skolas no visas Latvijas, vairāk kā 80 dalībnieku.

Konkursantiem no piedāvātā materiāla uz vietas vajadzēja izveidot uz sagatavotas pamatnes 100cm x 70cm no karstās līmes un caurspīdīgās līmlentes 3D skulpturāli telpisku mākslas objektu. Precīza konkursa tēma tika izziņota konkursa norises dienā, kas sarežģīja uzdevumu. Strādāt bija nepieciešams tandēmā, katrā komandā pa 2 cilvēkiem.

Audzēkņi Vladislavs Grebežs un Maija Kristiāna Biteniece izcīnīja 3.vietu vecuma grupā no 10 - 12 gadiem ar darba nosaukumu ”Paradīzes suns”. Audzēkņus konkursam sagatavoja skolotājs Valdis Grebežs.

Paldies audzēkņiem un skolotājam par ieguldīto darbu! Lai veicas arī turpmāk!

Biedrības "Silenes stariņi" realizētais senās garīgās kultūras mantojuma saglabāšanas projekts