Slēpošanas bāzē “Egļukalns” atklāj jauno ziemas sezonu!

AKTUĀLI

Slēpošanas bāze “Egļukalns” ir atvērta apmeklētājiem. Tas ir ļoti svarīgs un ilgi gaidīts notikums, kurš priecēs visus ziemas prieku baudītājus un aktīva dzīvesveida piekritējus. Aicināti visi gan lieli, gan mazi. Uzsākot aktīvo ziemas sezonu, slēpošanas bāzē darbosies “Ģimenes trase”, “Zilā – slaloma trase” un “Tūbinga trase”. Ir pieejama arī inventāra noma. Tiek piedāvāta lieliska iespēja izmantot pieredzējušu instruktoru pakalpojumus, kurus nepieciešams pieteikt mobilajā aplikācijā “Bookla”.

Kalnu slēpošanas bāze “Egļukalns” atrodas Latvijā visaugstākajā Augšzemes augstienē, no kuras paveras neaprakstāmi skaists skats uz apkārtnes pauguraino ainavu un mežu mozaiku.

Augšdaugavas novada slēpošanas un snovbordinga paradīze – slēpošanas bāze “Egļukalns” sagaidīs ar labiekārtotām un apgaismotām slēpošanas trasēm, kur var lieliski izbaudīt skaistos ziemas mirkļus.  Visi atpūtnieki varēs sasildīties Egļukalna kafejnīcā, malkojot siltu tēju, kā arī uzkost kaut ko garšīgu.

Slēpošanas bāzē pieejama arī sporta inventāra apkope, slēpju un dēļu kanšu asināšana, vaskošana (rokām), robu, caurumu un citu defektu novēršana, kā arī nestandarta darbi pēc vienošanās ar meistaru.

Šīs sezonas jaunums ir iespēja nosvinēt bērna dzimšanas dienu slēpošanas bāzes otrā stāva telpās. Piedāvājumā iekļautas svētku dekorācijas, mūzikas centrs, gaismas mūzika, dūmu mašīna. Piedāvājums spēkā bērnu kompānijai līdz 12 personām.

Darba laiks: (atkarībā no laika apstākļiem darba laiks var mainīties!):

Pirmdiena - brīvdiena
Otrdiena 14.00-22.00
Trešdiena 14.00-22.00
Ceturtdiena 14.00-22.00
Piektdiena 14.00-22.00
Sestdiena 10.00-22.00
Svētdiena 10.00-20.00

Papildu informācija: +371 22034430, www.eglukalns.lv

Informāciju sagatavoja:
Inna Bebre
Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA”

Špoģu 755.mazpulka Svinīgā solījuma svētki