Skrējiens pa Ilūkstes ielām

AKTUĀLI

Ilūkstē septembris iesācies pavisam aktīvi – 2. septembrī notika “Skrējiens pa Ilūkstes ielām”, kas pulcēja dalībniekus ne tikai no Ilūkstes, bet arī no citām Latvijas un Lietuvas pilsētām. Sacensībās piedalījās vairāk nekā simts lieli un mazi sportisti un veselīga dzīvesveida piekritēji.

Sacensības atklāja paši mazākie sportisti vecumā līdz trim gadiem, kuri veica 200m distanci. Lielākie bērni skrējienu pieveica paši, bet mazākie distancē devās kopā ar vecākiem. Bērni, vecumā no 4 līdz 10 gadiem, mēroja 400m distanci, kas bija vesels aplis apkārt stadionam. Par savu drosmi un izturību katrs mazais dalībnieks finišā saņēma piemiņas medaļu un saldo balvu enerģijas atjaunošanai.

Garajās distancēs piedalījās 62 dalībnieki, kas veica Veselības distanci – 2,8 km, Tautas distanci – 5,6 km vai Sporta distanci – 11,2 kilometri. Distance bija gana grūta, jo viena apļa daļa bija jāveic skrienot kalnā ar aptuveni 118m kāpumu. Neskatoties uz to, teju visi dalībnieki savu skrējienu finišēja ar smaidu uz lūpām.

Sporta distances kopvērtējumā sieviešu konkurencē 1. vietu ieguva Kristina Markeviča, 2. vietu – Irina Tifonova, 3. vietu – Aija Loca.

Vīriešu konkurencē uzvarēja Roms Žilinskis, ar iegūto 1. vietu. 2. vietā ierindojās Kaspars Kravalis, 3. vietā – Vytautas Gražys.

Ar rezultātiem var iepazīties ŠEIT

Sacensības “Skrējiens pa Ilūkstes ielām” organizēja Ilūkstes pilsētas administrācija sadarbībā ar biedrību “Daugavpils Runners”.

Paldies ikvienam dalībniekam par piedalīšanos sacensībās!

Teksts, foto: Māra Multiņa

Zinību diena Naujenes pamatskolā