Skolēnus informēja par zivju resursiem Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

26. un 27. jūnijā Luknas ezera krastā notiek pasākums Špoģu vidusskolas skolēniem par makšķerēšanu. Katrā no dienām piedalās pa 25 skolēniem. Jaunieši apgūst makšķerēšanas noteikumus un makšķerēšanas praktiskās prasmes.  

Lēmumu atbalstīt projekta “Sabiedrības informēšana par zivju resursiem Augšdaugavas novadā” iesniegšanu Zivju fondam deputāti pieņēma 15. februāra Augšdaugavas novada pašvaldības domes sēdē. 

Projekta mērķis ir informēt sabiedrību par Augšdaugavas novada vēsturiskiem lomiem Daugavas upē, ka arī izglītot bērnus vides aizsardzības jautājumos, galveno uzmanību vēršot zivju resursu saudzīgai izmantošanai, atražošanai un aizsardzībai.

Izmaksas – 14 598 eiro, no kuriem 10 933 eiro ir Zivju fonda līdzfinansējums, 1351 eiro - Augšdaugavas novada līdzfinansējums, bet 2313 eiro līdzfinansēs SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”.

Pasākums notiek sadarbībā ar Normundu Grabovski, Višķu apvienības pārvaldi, Valsts vides dienesta inspektoriem, LLKC “Makšķerēšanas karti” un Augšdaugavas novada Dabas resursu nodaļu.  

Deputāti pieņem iedzīvotājus