Silenes pirmsskolas grupas izlaidums

Izglītība

Smaidi, saule, siltu smaidu!
Savam saules bērniņam.
Nēsā, saule, saules bērnu
Savā zelta saujiņā!
(J. Rainis)

30.maijā klāt beidzot bija lielie gaidīšanas svētki- pirmsskolas grupas izlaidums mūsu gudrajiem, mīļajiem, nepacietīgajiem, laimīgajiem bērniem. Ziedu smarža un krāsaini baloni, tas viss deva iespēju vēlreiz iejusties skaistajā zelta dzīves laikā, ko visi saucam par bērnību.

Šī bija neaizmirstama un skaista svētku diena arī vecākiem un visam skolas darbinieku kolektīvam. Šogad no mūsu iestādes uz skolu dosies 5 bērni: Demids Geiko, Sofija Šušerte, Artjoms Sinkevičs, Ričards Rivdiķis un Anna Poltarjonoka.  

Pirmsskolas grupas katra diena ir pilna pārsteigumiem un arī šajā svētku dienā bērni bija sagatavojuši koncertu- dziedāja dziesmas “Vāverīte”, “Burtiņš A”, skatījās prezentāciju par pirmsskolas grupas ikdienām, spēlēja ar vecākiem, uzklausīja uzrunu no direktores un vecākiem. Topošie pirmklasnieki  saņēma apliecību par pirmsskolas beigšanu un dāvanas.

Dienas turpinājuma bērnus iepriecināja animatori – Zirnekļcilvēks un Družoks no Barboskiniem, kuri pavadīja kopā ar bērniem veselu stundu.

Lai bērniem pirmsskolā pavadītais laiks paliek atmiņā kā skaists bērnības piedzīvojums, bet vecākiem novēlām, lai nekad nepietrūkst izturības un mīlestības, mazos ciparu un burtu gariņus lolojot!

Mūsu absolventiem no sirds vēlam saulainu vasaru un patīkamu atpūtu, lai ar jauniem spēkiem varētu rudenī doties uz skolu!      

Pirmsskolas skolotāja Diāna Krasiļņikova

Pateicības diena skolā