Senioru diena Medumos

Kultūra

5. oktobrī, Medumu Tautas namā notika pasākums senioriem “Rudens skan!”. Lietainais laiks netraucēja iesākt jauko pasākumu ar Pirmā Pasaules kara muzeja apmeklējumu. Turpinājums notika atjaunotajā zaļgani vasarīgā zāle, kur  valdīja  draudzīga un skanīga atmosfēra. Pasākums iesākās ar sirsnīgiem novēlējumiem, ar kuriem savā uzrunā pagasta pārvaldes vadītājs Nikolajs Poltavecs uzrunāja un apsveica visus klātesošos Seniora dienā. Ar pašsacerētiem dzejoļiem un dziesmām iepriecināja Anatolijs Gallers, viesis no Daugavpils. Kā arī vietējā dziedātāja Lūcija Smane ar akordeona skaņām un dziesmām sniedza burvīgu noskaņu, kurā visi kopā padziedāja vecas, sirdij mīļas dziesmas.Pārtraukumā visi padegustēja konkursam atnestos  ievārījumus, kā arī katrs nobalsoja par visgaršīgāko. Ekskluzīvas balvas mums sagatavoja Medumu rokdarbu pulciņš “Kaleidoskops”- adītus adatu turētājus, čības un karstu virtuves priekšmetu turētājus. Pirmo vietu ieguva Diāna Mikulane ar savu noslēpumaino ievārījumu, kura sastāvdaļas neviens nevarēja uzminēt (no burkāniem), otro vietu – Nataļja Ivanova ar cidoniju ievārījumu un Valentīna Voronova ar ābolu ievārījumu. Katra "garšīgā" burciņa bija īpaša, paldies visiem konkursa dalībniekiem par piedalīšanos! Katram šajā vakarā bija iespēja iemūžināt sevi rudenīgi omulīgā foto stūrītī. Medumu pagasta pārvaldes vārdā senioriem novēlām stipru veselību, saulainas, priecīgas dienas un pozitīvu noskaņojumu!

Notiks vebināru cikls par personālvadību