Notiks vebināru cikls par personālvadību

Sabiedrības līdzdalība

Aicinām piedalīties LTRK Vidzemes reģiona nodaļas sadarbībā ar SIA, FITHR organizētajā vebināru ciklā par personālvadību. Cikla ietvaros norisināsies trīs vebināri:  

1. Pirmais cikla vebinārs "KĀ AR LEAN PERSONĀLA ATLASĒ SAMAZINĀT IZMAKSAS" notiks 19.10.2023.  plkst. 10:00- 12:00.

Mērķauditorija: Uzņēmumu vadītājiem, vidējā līmeņa vadītājiem, personāla vadītājiem un ikkatram personāla atlasē iesaistītajam, kā mērķis ir izprast un izveidot efektīvu personāla atlases procesu.

Talantu piesaiste mūsdienās ir riskanta nodarbe- vai mēs pieņēmām pareizo personu, ar atbilstošām prasmēm un tieši tādu, kurš vislabāk piemērots mūsu organizācijai?

Tas ir kas vairāk kā sludinājumu izvietošana un piedāvājuma izteikšana potenciālajam kandidātam.  Esošā situācija rosina uzņēmumus kļūt aizvien inovatīvākiem potenciālo darbinieku piesaistē.

Kā LEAN principi var tikt izmantoti, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un parādītu vērtību pievienojošu personāla atlasi, par to šajā seminārā..

Šajā seminārā tiks apskatītas šādas tēmas:

  1. Talanti darba tirgū. Kā noteikt augstu potenciālu?
  2. Kompetenču pieeja- efektīvas personāla atlases nosacījums.
  3. Vadītāja nozīmīgākās kompetences
  4. Kas ir LEAN? LEAN pamatprincipi
  5. Tipiskie zudumi LEAN un personāla atlasē
  6. Tieši laikā jeb Just in Time princips personāla atlasē
  7. Klients personāla atlasē
  8. Esošā personāla atlases procesa izvērtēšana LEAN pieejas ieviešanai
  9. 6 soļi LEAN ieviešanai personāla atlasē
  10. Atlases un novērtēšanas procesu automatizācija

Semināru vada: Ilva Lillmā - MBA, Biznesa un personālvadības eksperte. SIA, FITHR valdes locekle. Personālvadības profesionālis kopš 1999.Vadībznību un personālvadības tēmu pasniedzēja kopš 2004.g. Lumina Learning  (UK) psihometriskās novērtēšanas pieejas praktiķe (2014.) Sistēmiskais terapeits, sistēmiskais koučs (Systemic Constellation Center Riga, sadarbībā ar Hellingera Institūtu (NL) 2019.) Studējusi psiholoģiju un psihoterapiju augstskolā SIA Attīstība (1997), Klīnisko psiholoģiju RSU (2021.), Vadības psiholoģiju Augstskolā Turība (2022.)Geštaltterapijas metodes darbam ar pusaudžiem (2023.)

Reģistrēties dalībai līdz 17.oktobrim: https://forms.gle/EB1RKYKiFMZ4S1zQ7

Vebināru ciklā aicināts piedalīties ikviens uzņēmējs.

Dalība - bezmaksas.

Pirms vebināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

!!!!! Otrais vebinārs “Veiksmīgs onbordings jeb ievadīšana darbā “ https://www.ltrk.lv/index.php/lv/content/notikumi/7746

!!!!! Trešais vebinārs “Darbs ar sarežģītiem cilvēkiem: cik organizācijai izmaksā toksiska uzvedība darba vietā” https://www.ltrk.lv/index.php/lv/content/notikumi/7747

Augšdaugavas novadā pilnveidota veloinfrastruktūra un tūrisma informācijas pieejamība