Seminārs jauniešiem “Jaunietis darba tirgū”

Izglītība

17.aprīlī Augšdaugavas novada skolu 11. un 12. klašu jaunieši tikās ZOOM seminārā ar Prakse.lv projektu vadītāju Elīnu Mazuri. Semināra galvenā tēma “Jaunietis darba tirgū”.

Elīna Mazure pastāstīja par Prakse.lv piedāvātajām iespējām, kā arī ieteica daudz noderīgus padomus jauniešiem. Aicināja apmeklēt virtuālās prakses, doties uz uzņēmumu atvērtajām durvju dienām, ieteica kā piemeklēt sev piemērotāko izglītības iestādi, pastāstīja, kur var iepazīties ar uzņemšanas noteikumiem izglītības iestādēs. Elīna sniedza ieskatu, kā sagatavoties darba intervijai, kā uzrakstīt CV, kā arī ieteica, kur var veikt pašizpētes testus. Jaunieši arī atbildēja uz Prakse.lv komandas sagatavotajiem jautājumiem par turpmākajiem karjeras plāniem, par CV veidošanas struktūru, par priekšrocībām izglītības iestādes izvēlē utt..

Paldies Prakse.lv komandai par noderīgo informāciju un sniegtajiem padomiem.

Pedagoģe karjeras konsultante Iveta Repkova

Augšdaugavas novada vasaras nodarbinātības programma