Seko līdzi jaunumiem par pāvesta vizīti Latvijā internetā

Pagastu un pilsētu ziņas

Šī gada septembrī Romas pāvests Francisks apmeklēs Baltijas valstis, un 24. septembrī viesosies Latvijā. Lai informētu par gaidāmo vizīti, Latvijas Romas Katoļu Baznīcas Informācijas centrs ir izveidojis īpašu vizītei veltītu mājaslapu www.pavestslatvija2018.lv.

Mājaslapas apmeklētāji varēs sekot līdzi jaunumiem, kā notiek sagatavošanās darbi un kādi pasākumi gaidāmi vēl līdz septembrim, un uzzināt, kā un kad reģistrēties, lai piedalītos pāvesta Franciska celebrētajā Svētajā Misē Aglonā šī gada 24. septembrī. Tāpat varēs izlasīt pāvesta biogrāfiju, iepazīt viņa mācību un atsaukt atmiņā 1993. gadu, kad Latviju apmeklēja pāvests Jānis Pāvils II.

Sākot no aprīļa, tam, kā norit vizītes sagatavošanas darbi, var uzzināt sociālo tīku Facebook un Twitter kontos “Pāvests Latvijā 2018”. Kontu veidotāji ir izvēlējušies katru mēnesi veltīt vienai tēmai, par kuru runā pāvests. Pirmā tēma bija žēlsirdība, bet šomēnes sociālo tīklu lietotāji var uzzināt, ko pāvests ir rakstījis un sacījis par ekoloģiju. Kontos var apskatīt video, kuros ir iekļautas ielu intervijas, sarunas ar ekspertiem, atainots vizītes sagatavošanas process Rīgā un Aglonā.

Informāciju sagatavojis:
Latvijas Romas katoļu Baznīcas Informācijas centrs
Tālr. + 371 29444171, + 371 26569731
E-pasts: info@catholic.lv
www.katolis.lv, www.PavestsLatvija2018.lv

Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums "Esi drošs" Maļinovā