Šēderes pagasts aicina darbā labiekārtošanas strādnieku

Augšdaugavas novada pašvaldība

Šēderes pagasta pārvalde aicina darbā

Labiekārtošanas strādnieku uz noteiktu laiku (sezonas darbs)

(amata kods pēc profesiju klasifikatora – 921403)

DARBA VIETAS ADRESE: Alejas iela 4, Šēdere, Šēderes pagasts, Augšdaugavas novads.

ATALGOJUMS: 700.00 EUR pirms nodokļu nomaksas.

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

• pamatizglītība;
  • prasme strādāt ar dārza tehniku;
  • prasme strādāt saspringtās situācijās un ierobežotā laikā, operatīvi saplānot darba procesu un tā izpildi;
  • vēlme strādāt dinamiskā un mainīgā darba vidē;
  • spēja pastāvīgi organizēt darbu, atbildības sajūta un precizitāte, labas komunikācijas prasmes;
  • valsts valodas zināšanas;
  • precizitāte, atbildība, bez kaitīgiem ieradumiem.

PIENĀKUMI:

• ievērot darba režīmu, darba aizsardzības un ugunsdrošības noteikumus, ceļu satiksmes un kustības drošības noteikumus un darba higēnas prasības;
  • regulāri apsekot ciemata stādījumus un zaļās zonas – zālāju pļaušana un savākšana, apauguma un pameža izciršana;
  • likvidēt vēja, stihijas vai citādi radušos koku bojājumus, novākt bīstamos kokus, kas apdraud cilvēkus vai komunikācijas.
  • Piedalītuites apstādijumu ierīkošanas, uzturēšanas un kopšanas darbos.

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku. Darbam ir sezonāls raksturs.

Aicinām sazināties ar Šēderes pagasta pārvaldes vadītāju līdz 2024.gada 30.aprīlim, pa e-pastu: parvalde@sedere.lv , tālrunis informācijai 65475703, 26172670.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Augšdaugavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Rīgas ielā 2, Daugavpils, LV – 5401.

Medumos varēs aplūkot senas naudas kolekciju