Salienas kultūras namā noritēja kvesta spēle

Jaunatnei

19. janvārī Salienas kultūras namā sadarbībā ar Escape Room (www.escaper.lv) norisinajās kvesta spēle. Uz intelektuālo izklaidi tika aicināti Daugavpils novada jaunieši. Pasākumā piedalījās novada 8 pagasti (Salienas, Nīcgales, Naujenes, Višķu, Kalkūnes, Skrudalienas, Tabores, Līksnas) un Daugavpils novada pašvaldības aģentūra TAKA .

Šīs pasākums tika veltīts Šerloka Holmsa dzimšanas dienai, kura tiek svinēta janvāra sākumā. Gluži kā Artūra Konana Doila romānos, jaunatnei tika dota iespēja uz laiku kļūt par izmeklētājiem un ar savu loģiku un dedukciju izmeklēt noziegumu.

Pēc scenārija, tika nozagti kultūras nama kausi, kuri tika paslēpti pagraba telpās. Jauniešu komandām bija dots sarežģīts un bīstams uzdevums, atrisināt daudzas mīklas un atrast nozagtos kausus, atrodoties ieslēgtiem vienā telpā kopā ar kvesta spēles aktieriem.

Pirmo vietu sīvā cīņā ieņēma Naujenes pagasta komanda, kuri balvā saņēma dāvanu karti uz spēli Escape room Daugavpilī. Otro vietu ieguva Višķu pagasts, balvā iegūstot atlaižu kuponu uz Escape room spēli. Savukārt trešo vietu ieguva aģentūras “TAKA” komanda.

Liels paldies visiem, kuri palīdzēja organizēt šo pasākumu, it īpaši Escape room dibinātājai Jeļenai Jonānei.

Jeļena Ondzule Foto - Tatjana Goga FOTOGALERIJA

Pašvaldības autoceļa fondam palielināta valsts piešķirtā mērķdotācija