Publiskā apspriešana par koku ciršanu Salienā

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2012.gada 2.maija noteikumu Nr.309 “Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 13.un 17.punktu un Augšdaugavas novada pašvaldības domes  2022.gada 10.februāra Saistošajiem noteikumiem Nr.33 “Par koku ciršanu ārpus meža Augšdaugavas novadā”, Salienas apvienības pārvalde organizē publiskās apspriešanas procedūru, sasvērušos, satrupējušu, bojātu, sašķeltu koku, kuri apdraud cilvēku un pieguļošo nekustamo īpašumu drošību, nozāģēšanai:

Objektu adrese:

- 5 koki (liepas) “Luterāņu” kapsētā, Vecsalienas pagastā

Publiskās apspriešanas termiņš līdz 08.03.2024.

Lūgums pagasta iedzīvotājiem noteiktajā publiskās apspriešanas laikā sniegt savus priekšlikumus  par koku nozāģēšanu rakstiski, iesniedzot iesniegumu  Salienas apvienības  pārvaldē Centrāles iela 24, Saliena, Salienas pagasts, Augšdaugavas novads, tālr.65475248 sūtot pa e-pastu parvalde@saliena.lv.  līdz 08.martam.

Sniedzot priekšlikumus obligāti jānorada savs vārds, uzvārds, dzīvesvieta un tālrunis.

Krāsu nedēļa Špoģu vidusskolas pirmsskolā