Publiskā apspriešana par koku ciršanu Nīcgales pagastā

Pamatojoties uz Latvijas Republikas Ministru kabineta 2012.gada 2.maija noteikumu Nr.309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 13. un 17.punktu un Augšdaugavas novada pašvaldības domes 2022.gada 10.februāra saistošo noteikumu Nr.33 „Par koku ciršanu ārpus meža Augšdaugavas novadā”, Nīcgales pagasta pārvalde organizē publiskās apspriešanas procedūru, bīstamu un bojātu koku, kuri apdraud cilvēku un pieguļošo nekustamo īpašumu drošību, nozāģēšanai:

2 (divu) bērzu, PII “Sprīdītis” teritorijā, Nīcgales pagastā, kadastra Nr. 44760050466.

Publiskās apspriešanas termiņš  līdz 13.03. 2024.

Lūgums pagasta iedzīvotājiem noteiktajā sabiedriskās apspriešanas laikā sniegt savus priekšlikumus par koku nozāģēšanu rakstiski vai iesniedzot iesniegumu Nīcgales pagasta pārvaldē. Mūsu adrese: Skolas iela 17, Nīcgale, Nīcgales pagasts, Augšdaugavas novads, tālr.65471145 sūtot uz e-pastu parvalde@nicgale.lv. līdz 13.martam 2024.g.

Sniedzot priekšlikumus obligāti jānorāda savs vārds, uzvārds, dzīvesvieta un tālrunis.

Tikšanās ar sienas dekoru autoru Antonu Salīti Maļinovas bibliotēkā