Publiskā apspriešana par koku ciršanu Maļinovas pagastā

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2012. gada 2. maija noteikumu Nr. 309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 13. un 17. punktiem un Augšdaugavas novada pašvaldības domes 2022. gada 10. februāra saistošiem noteikumiem Nr.33 „Par koku ciršanu ārpus meža Augšdaugavas novadā”,  Maļinovas pagasta pārvalde rīko sabiedriskās apspriešanas procedūru par vecu, bojātu, sašķeltu koku, kuri apdraud cilvēku un īpašumu drošību, nozāģēšanu:

• Rubenišku  kapsētā Maļinovas pagastā – sešas priedes.

Sabiedriskās apspriešanas termiņš ilgs no 12. līdz 19. martam.

Aicinām iedzīvotājus no 12. marta līdz 19. martam sniegt savus priekšlikumus par koku nozāģēšanu rakstiski vai mutiski Maļinovas pagasta pārvaldē, Rēzeknes iela 29A, Maļinova, Maļinovas pag., Augšdaugavas nov. (tālr. 65476124), vai sūtot uz e-pastu: parvalde@malinova.lv.

Sniedzot priekšlikumus, obligāti jānorāda savs vārds, uzvārds, dzīvesvieta un tālrunis.

Skrindu dzimtas muzejs saņēmis dāvanā vērtīgu grāmatu