Projekts “Skolas soma” Laucesas pamatskolā

Izglītība

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 1.- 6. klašu skolēni 7. maijā devās uz Krāslavu. Ekskursija sākās ar Krāslavas Vēstures un mākslas muzeja apmeklējumu. Tālāk skolēni apskatīja latgaļu, poļu, baltkrievu, ebreju un krievu virtuves piederumu ekspozīciju. Ekskursijas noslēgumā skolēni devās uz amatnieku darbnīcu pie podnieka Valda Pauliņa. Skolēni apskatīja māla izstrādājumu izstādi un divi zēni izmēģināja savus spēkus šajā amatā kopā ar meistaru. Keramiķis piedāvāja skolēniem izveidot sev piemiņas suvenīru - māla svilpaunieku. Bērnu aktivitātes darbnīcā bija ļoti interesantas. Skolēni labprāt pašu rokām darināja izstrādājumus un gandarīti un priecīgi par izdevušos pasākumu devās mājās. Paldies Latvijas skolas somai par šo iespēju.

Skolotāja  Marija  Petrovska

Svētki māmiņai