Poētiski-muzikāls pasākums “Dzejas un mākslas krustpunktā”

AKTUĀLI

2019.gada 30. oktobrī Naujenes tautas bibliotēka aicināja uz poētiski-muzikālo pasākumu "Dzejas un mākslas krustpunktā".  Pasākuma dalībniekiem bija iespēja ceļot dzejas un mākslas pasaulē, no viena pieturas punkta līdz nākamajam. Pirmā krustpunkta pietura bija Lilijas Voronovas virtuāla dzejas grāmata, kuru Naujenes tautas bibliotēka  šogad sakārtoja  un publicēja  bibliotēkas emuārā. Šī ir bibliotēkas izveidota desmitā, jubilejas virtuālā grāmata. Otrajā  krustpunktā uzstājās ciemiņi - kora kapela "Spadčina" no Daugavpils Baltkrievu kultūras centra ar ļoti skaistu muzikālu priekšnesumu. Trešajā pieturā tika atklāta Latgales brīvo mākslinieku asociācijas priekšsēdētājas Marijas Safronovas mākslas darbu personālizstādi. Pēdējā pietura bija pie Naujenes pagasta dzejnieces, jaunās mākslinieces Margaritas Labonarskas mākslu darbu izstādes atklāšanas. Pasākumu noslēdza  dzejnieks Pāvels Plotnikovs, kurš sveica pasākuma dalībniekus ar savām dzejas rindām un dzejniece, muzikante Marija Jurkova, kura nodziedāja pašas sacerēto dziesmu "Lūgšana". Paldies, visiem pasākuma dalībniekiem, viesiem un ciemiņiem par aktīvu dalību un atsaucību! Īpašs paldies, Baltkrievu kultūras centram un Latgales brīvo mākslinieku asociācijai par sadarbību! Vairāk informācijas bibliotēkas emuārā.  

Svētku koncerts Kalkūnes pagastā