Pavadi dienu Medumos!

AKTUĀLI

Beidzot kļuva siltāk un tas nozīme, ka biežāk mēs izejam no mājām un meklējam kaut ko jaunu. Mēs piedāvājam jums paciemoties  pie mums Medumos un izbaudīt brīnišķīgo dabu ar vēsturi. Tikai 17 km no Daugavpils, un jūs nokļūsiet Medumos. Pagriežot no galvenā ceļa uz Medumu centrālo Alejas ielu, jūs varat iegādāties vietējo konditoreju un braukt taisni uz parka pusi. Atstājot auto pie skolas, bērni var iepazīties ar kukaiņiem un paspēlēties bērnu laukumā. Tālāk aicinām jūs uz mūsu parku, kas atrodas Medumu ezera krastā. Tikai iedomājaties, parks tika  izveidots  XX gadsimtā!!! Sanktpēterburgas Botāniskā dārza pārzinis Lackis ierīkoja parku ar retām koku sugām. Parkā var ieraudzīt dažādus stādījumus – ošus, ozolus, vīksnas, asinssarkano grimonu, Daugavas krustābeli, u.c. Medumu parks ir populāra atpūtas vieta – šeit vari makšķerēt un atpūsties pie ezera, kur ir ierīkota pludmale un piestātne laivām. Parka teritorijā arī ir volejbola un basketbola laukumi, tāpēc neizmirstiet paņemt līdzi bumbu. Ir  ierīkotas piknika vietas un piestātne laivām, kur makšķernieki var palaist savas laivas, lai dotos meklējumos pēc zelta zivtiņām. Staigājot pa parka takām jūs ieraudzīsiet  Mīlestības tiltiņu, Pirmā Pasaules kara tranšejas un muižas pagrabu.

Aktīvajai atpūtai pagastā ir labas kvalitātes trase, kur var braukt ar divriteni, skrejriteni vai vienkārši pastaigāties.

Vēstures cienītājus aicinām apmeklēt Pirmā Pasaules kara privātkolekciju. Savu vizīti piesakot iepriekš Raimondam pa tālruni 25960552. Jūs tiksiet laipni sagaidīti, kā arī nobaudīsiet patīkamu stāstījumu.

Lai jums interesantas brīvdienas! Lai katrs mūsu Latvijas stūrītis jūs pārsteidz  ar visskaistākajiem iespaidiem par redzēto!

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

Lāču pamatskola sumina māmiņas!