Lāču pamatskola sumina māmiņas!

Izglītība

Ar putnu balsīm, ar saulainu dienu, ar baltu ķiršu zaru, pēc divu gadu pārtraukuma Lāču pamatskolā atgriežas īsti svētki un atkalredzēšanās prieks!

13. maijā Lāču pamatskolas skolēni uzaicināja savas mīļās māmiņas uz svētku koncertu.

Tā bija lieliska un priecīga diena, jo mēs atkal pulcējāmies skaistajā Naujenes kultūras centra zālē, lai suminātu māmiņas svētkos, dziedātu, dejotu, skaitītu dzejoļus, rotaļātos un priecātos.

Pavasarīgus sveicienus māmiņām sūtīja skolas koris, ansamblis un popgrupa skolotājas Anastasijas vadībā; jaunākais deju kolektīvs  skolotājas Ivetas vadībā; teātra pulciņa audzēkne Lana, kuru svētkiem sagatavoja skolotāja Gaļina; 5.klases skolnieces Anastasija un Marija un skolēnu parlamenta locekles Alisija un Alīna.

Apsveikuma vārdus māmiņām veltīja Lāču pamatskolas direktors Andris Meškovskis.

Svētku pasākumu vadīja skolēnu parlamenta locekles Katrīna un Viktorija.

Nav nekā patīkamāka par māmiņu smaidu, priecīgām acīm un pat asarām, ja tas ir no laimes. Visas šīs emocijas uzdāvināja māmiņām skolas audzēkņi.

Liels paldies Jums, mīļas māmiņas, par Jūsu mīlestību, atsaucību, rūpēm un smaidu, paldies, ka vienmēr atrodat laiku, lai būtu kopā ar saviem bērniņiem! Mīļš sveiciens jums svētkos! Liels paldies visiem skolēniem, kuri atbildīgi un centīgi gatavojās koncertam, skolotājai Anastasijai par koncerta ideju un protams, Naujenes kultūras centra darbiniekiem Aigai un Alvim par profesionālu mūzikas pavadījumu un apgaismojumu!

Lāču pamatskolas skolotāja Jeļena Ovčiņņikova

Naujenes pūtēji prot spēlēt arī uz velosipēda pumpja