PASNIEGS BALVAS JAUNATNES JOMĀ

AKTUĀLI

2019. gada izskaņā jau ceturto gadu pēc kārtas tika sludināts konkurss, kura mērķis ir noskaidrot novada aktīvākos jauniešu, brīvprātīgos un pagastus, kas visaktīvāk īstenoja jaunatnes darbu 2019. gada garumā.

6. janvārī notika vērtēšanas komisijas sēde, kas izskatīja saņemtos pieteikumus un izvirzīja apbalvojumam labākos. Jau šo piektdien, 10. janvārī plkst. 18.00 Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” norisināsies svinīgā apbalvošanas ceremonija. Pasākuma laikā tiks pasniegtas galvenās balvas četrās nominācijās -- Gada jaunietis, Gada brīvprātīgais, Gada aktīvākais pagasts darbā ar jaunatni un Gada jaunatnes lietu atbildīgais--, kā arī veicināšanas balvas un pateicības sadarbības partneriem, kas atbalstīja jauniešu pasākumus un aktivitātes visa gada garumā.

Aicinām visus interesentus piedalīties Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākumā.

Medumu jaunieši Jauno gadu sagaidīja radoši