Medumu jaunieši Jauno gadu sagaidīja radoši

Jaunatnei

Gaidot Jauno gadu, Medumu pagasta jaunieši ļoti jautri pavadīja laiku, piedalījās jauniešu vakaros (Skrudalienas un Salienas pagastā), bija ļoti jautri, liels paldies vakaru organizatoriem par jauki pavadītu laiku.

Visu decembri jauniešu centrs nebija tukšs, katru dienu tur notika radošas darbnīcas. Sadarbībā ar Medumu pagasta pārvaldi un sociālo darbinieku jaunieši izveidoja Ziemassvētku atklātnes (tika izgatavotas vairāk nekā 50 Ziemassvētku atklātnes), kuras tika uzdāvinātas vientuļiem pensionāriem, pārvaldes sadarbības partneriem, kā arī jaunieši neaizmirsa par saviem draugiem no citiem pagastiem un aizsūtīja viņiem apsveikuma atklātnītes.

Radošā darbnīcā “Filca Zābaki” jaunieši ieguva jaunas prasmes, bērniem tika piedāvāta radošā darbnīca, kurā viņi veidoja sniegavīrus no plastmasas traukiem. Tika veidotas arī sniegpārsliņas no vilnas dzijas.

Jaunieši bija tik radoši, ka no koka plāksnēm izveidoja Ziemassvētku eglīti, kura tagad stāv Medumu jauniešu centrā. Pateicoties jauniešu centībai, vairs nevajadzēs cirst egli mežā.

29. decembrī tika organizēta tradicionālā jauniešu tikšanās. Jauniešiem bija iespēja pašiem sev sagatavot cienastus. Un viņi sacepa pīrādziņus, bulciņas ar kanēli, kurās iekšā bija paslēpta jaungada prognoze. Visi kopā nosvinēja svētkus un ieguva jaunas prasmes, spēlējot galda spēles. Visi saņēma Ziemassvētku dāvanas.

Autors: Rihards Vaņkovs

Komiteju sēdes