Pasākums Salienas, Skrudalienas, Tabores pagastu jauniešiem “TURPINĀJUMS SEKOS…”

AKTUĀLI

19. augustā no plkst. 19:30 Skrudalienas pagastā, Silenes kultūras namā norisināsies pasākums ar mērķi izveidot jaunas saiknes ar jauniešiem, kas ir svarīgi tālākajai darbībai. Pasākumā pirmajā daļā Salienas, Skrudalienas, Tabores pagastu jauniešiem būs iespēja izteikt savu viedokli par pusgadu paveikto darbu, kā arī izprast mūsdienu jauniešu problēmas, lai kopā pilnveidoties uz labo. Otrajā daļā būs iespēja interesanti un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, ka arī pārbaudīt savu erudīciju fotoorientēšanās laikā.

Pasākumu organizē Augšdaugavas novada pašvaldības centrālas administrācijas Izglītības pārvaldes Jaunatnes lietu daļas Salienas, Skrudalienas, Tabores pagastu jaunatnes lietu speciāliste Ināra Lapkovska ar Salienas pagasta jauniešu palīdzību.

Ukrainas bēgļu atbalstam izveidots portāls majasbegliem.lv