Pārgājiens “Vasaras spēks” Medumos

Kultūra

Medumu pagasta jauniešiem un bērniem tika organizēts pasākums “Vasaras spēks”.

Saulainajā vasaras dienā, 12. jūlijā, Medumu ciemā tika aizvadīts pārgājiens “Vasaras spēks”, kurš pulcēja kopā 17 jauniešus un bērnus.

Sākumā visi kopā devāmies pie Medumu pagasta patriota un vēstures mīļotāja Raimonda Stikāna, kur nelielā muzejā tika novadīta interesanta ekskursija un pastāstīts par Pirmo pasaules karu un Medumu pagasta saikni ar to. Ja jūs arī vēlaties apciemot Raimondu, zvaniet pa t. 25960552!

Tālāk devāmies uz Medumu pļavām un mežiem, jo Raimonda vadībā ar metāla detektoru centāmies atrast kādu kara laika "dārgumu”. Kamēr zēni nodarbojās ar meklēšanu, meitenes lasīja lapas un puķes, lai tās izžāvētu, kā arī garšoja pirmās avenes.

Pēc izzinošās pastaigas Medumu ezera krastā visus gaidīja pikniks un aktīva laika pavadīšana. Sacepām maizītes un cīsiņus uz zariņu iesmiem, paspēlējām spēles, pazīmējām ar dabas elementiem. Pateicamies visiem pārgājiena dalībniekiem, īpaši Raimondam Stikānam, kurš veltīja mums savu laiku!

Pasākumu organizēja Kalkūnes Jauniešu attīstības centrs un Medumu Tautas nams.

Atgādinām, 19. un 26. jūlijā bērni un jaunieši laipni gaidīti piedalīties radošā darbnīcā un kulināra meistarklasē (pieteikšanās pa t. 27095164). FaceBook @medumutautasnams

Augšdaugavas novada jaunatne uzsāk projektu “Politiķis ir tikai cilvēks”