Par Naujenes Mūzikas un mākslas skolas direktoru tiek virzīts R.Margevičs

AKTUĀLI

Par Naujenes Mūzikas un mākslas skolas direktoru, apstiprināšanai uz Daugavpils novada domes sēdi, tiek virzīts Ruslans Margevičs. Decembrī tika izsludināta brīva vakance uz Naujenes Mūzikas un mākslas skolas direktora amata vietu, jo līdzšinējais skolas direktors Spodris Kačāns aizgāja no darba pēc paša vēlēšanās.  Konkursā tika saņemti 4 pieteikumi, uz pārrunām tika uzaicināti 3 pretendenti, no kuriem par piemērotāko kandidatūru izvēlējās Ruslanu Margeviču.

Ruslans Margevičs kopš 2008.gada ir  Naujenes Mūzikas un mākslas skolas mācībspēks, jau vairākus gadus strādā par  pūšaminstrumentu spēles skolotāju, ir Naujenes Pūtēju orķestra dalībnieks. R.Margevičam ir profesionālā maģistra grāds mūzikā, Daugavpils Universitātē iegūta pūšaminstrumenta (klarnete) spēles skolotāja kvalifikācija. Tāpat ir papildinājis savu kvalifikāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Ruslans Margevičs 2014.gadā ir saņēmis Daugavpils novada domes Atzinības rakstu, kā arī saņēmis vairākas citas atzinības, kas apliecina viņa augsto profesionalitāti, meistarību un pieredzi mūzikas mākslā.

Elza Timšāne

Netradicionālā modes skate "Rakstu rakstus izrakstījām" Špoģos