Panākumi VI Vislatvijas akordeonistu konkursā

AKTUĀLI

22. novembrī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā norisinājās VI Vislatvijas akordeonistu-izpildītāju konkurss, ieskandinot XVIII Starptautiskais akordeona mūzikas festivālu “Daugavpils 2023” un piedāvājot akordeona spēles pedagogiem iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas metodiskajos semināros. Konkursantu vidū Augšdaugavas novadu pārstāvēja Špoģu Mūzikas un mākslas skolas akordeona spēles klases audzēknis Antons Gatiņš (skolotāja Vija Petrova).  
Pēc konkursa noklausīšanās sešās vecuma kategorijas žūrijas komisija kategorijā līdz 10 gadu vecumam Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknim Antonam Gatiņam piešķīra Diplomu par iegūto II vietu. Apsveicam jauno akordeonistu!

Lai aktivizētu ēku renovāciju, rīko skaidrojošos seminārus