“Olimpiskās spēles Locikos”

AKTUĀLI

Pavadīsim aktīvi pēdējās karstās dienas šajā vasarā un kopā piedalīsimies “Olimpiskajās spēlēs Locikos”! Aicinām visus bērnus un jauniešus 24. augustā uz vasaras noslēguma pasākumu. Sacentīsimies tādās disciplīnās kā:

  • “Makšķerēšana”;
  • “neLodes grūšana”;
  • “Šaušana” mērķī;
  • “Olimpiskais karogs”;
  • “Savādā niršana”.

Pašiem mazākajiem sportistiem – piepūšamās atrakcijas. Visiem tiem, kas nejūt sevī sportisko garu, bet vēlas piedalīties – lielformāta spēles, krāsošana, forša mūzika. Sākums plkst. 17.30, Locikos, Lāču pamatskolas stadionā (Muzeja iela 2). Bezmaksas transports uz pasākumu:

  • 17.05 Naujene;
  • 17.14 Krauja;
  • 17.18 Vecstropi;
  • 17.20 Ceļinieks, atpakaļ – pēc pasākuma.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes/Biķernieku jaunatnes lietu speciālistes
www.facebook.com/NBjaunatne2022
Naujenes pagasta sporta pasākumu organizators
www.facebook.com/NaujeneSporto
Naujenes kultūras centrs
www.facebook.com/NAUJENESKC

Uzsāk īstenot projektu par Automatizētas robežu uzraudzības infrastruktūras sakārtošanu