NVA aicina pieteikties valsts valodas programmu bezmaksas apguvei

Pagastu un pilsētu ziņas

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina īstenot valsts valodas programmas nodarbinātajiem un pašnodarbinātajiem, kuriem nepieciešams apgūt vai pilnveidot valsts valodas prasmes, piedaloties Atveseļošanas un noturības mehānisma projekta „Prasmju pilnveide pieaugušajiem” pasākumā “Bezdarba riskam pakļauto personu apmācība (mūžizglītība)”.

Pasākuma mērķa grupas

  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kurš sasniedzis 50 gadu vecumu
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram ir darba tirgus prasībām nepietiekama izglītība vai prasmes
  • nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram noteikta invaliditāte, vai prognozējama invaliditāte

Svarīgi!

Lai piedalītos NVA īstenotajos mūžizglītības pasākumos, jāizpilda tests - “Prasmju novērtēšana”. Fakts par testa izpildi jāapliecina, veicot atzīmi pieteikuma anketā. Lai saglabātu testa rezultātus, klientam jāautorizējas vietnē http://testi.ekarjera.lv izmantojot www.latvija.lv autentifikācijas līdzekļus.

Apmācībai var pieteikties elektroniski, aizpildot pieteikumu dalībai:

  • Pieteikums apmācībai ar kuponu metodi | Valsts valoda
PIETEIKTIES

Vēršam uzmanību!

Pēc valsts valodas izglītības programmas apguves OBLIGĀTI jākārto valsts valodas prasmju pārbaudījumu Valsts izglītības satura centrā!

Kontaktpersonas: NVA Daugavpils filiāles karjeras konsultante Ināra Puļaho,

Mob.tel. 25685266, E-pasts: Inara.Pulaho@nva.gov.lv ,

informācijas kabinets +371 27828331.

NVA informācija par bezdarbnieka statusu