Novada svarbumbu cēlāji startēja Eiropas čempionātā U16/ U18

Pagastu un pilsētu ziņas

No 21. līdz 23. jūlijam Īrijas pilsētā Veksfordā notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā jauniešiem U-16 un U-18 vecuma grupās. Ar lieliskiem panākumiem startēja Latvijas komandas sportisti, kas komandu kopvērtējumā izcīnīja otro vietu uzreiz aiz spēcīgās Krievijas komandas.

Latviju pārstāvēja Daugavpils Būvniecības tehnikuma/ Daugavpils novada audzēkņi Deniss Klačkovs, Iļja Vaņkovs, Iļja Paņutins, Aleksandrs Semjonovs un Maksims Škabrovs, ko šīm sacensībām bija labi sagatavojis viņu treneris Ivans Gaļašs. Kopumā sportisti ieguva 6 sudraba un 4 bronzas medaļas.

Rezultāti:

Deniss Klačkovs (svara kategorija 58.kg) – bronza klasiskajā divcīņā un bronza garajā ciklā.

Maksims Škabrovs (sv.k. 63.kg) - sudrabs klasiskajā divcīņā, sudrabs – garajā ciklā.

Iļja Paņutins (sv.k.68.kg) – sudrabs klasiskajā divcīņā, bronza garajā ciklā.

Aleksandrs Semjonovs (sv.k.73.kg) – sudrabs klasiskajā divcīņā, sudrabs garajā ciklā.

Iļja Vaņkovs (sv.k. 85.kg) – bronza klasiskajā divcīņā, sudrabs garajā ciklā.

Pati skatāmākā un emocionālākā sacensību programmas daļa bija stafete,  kur mūsējie palika 3.vietā, piekāpjoties Krievijai (1.v.) un Ukrainai (2.v.)

Daugavpils novada 2017. gada atklātais čempionāts pludmales volejbolā