Noskaidroti novada čempioni futbolā

AKTUĀLI

4. jūlijā noslēdzās Augšdaugavas novada čempionāts futbolā 7x7, kas noritēja no 20. jūnija. Turnīra spēles notika Višķu stadionā, kur par čempiona titulu divu apļu turnīrā cīnījās četras novada komandas.

Intriga saglabājās visu čempionāta laiku, līdz pat turnīra pēdējai kārtai nebija skaidrs, kurš pretendē uz čempiona titulu. Izspēlējot divus apļus, tika noskaidrots 2024. gada novada čempions futbolā. Trešajā vietā ierindojās Višķu apvienības komanda, otrajā vietā - Kalupes apvienības komanda, bet par čempioniem kļuva Salienas apvienības komanda. Pēdējā vietā palika Sventes apvienības komanda. Visa turnīra garumā punktus līdzvērtīgi dalīja Kalupes un Salienas komanda. Turnīra pēdējā dienā, lietus apstākļos notika izšķirošā spēle starp Salienu un Kalupi, kur ar rezultātu 3:2 uzvaru guva Saliena.

Turnīra gaitā tika noskaidroti rezultatīvākie un labākie spēlētāji. Par rezultatīvāko spēlētāju atzīts Salienas apvienības futbolists Normunds Domuļevs. Turnīra labākie spēlētāji: Edgars Soms (Višķi), Māris Ciršs (Kalupe) un Sergejs Lazdovskis (Saliena). Turnīra spēlēs galvenais tiesnesis bija Ivars Caune.

Teksts: Inese Minova

Parakstīts līgums par ALTOP projekta uzsākšanu Locikos