Norisinājās Naujenes pagasta atklātais florbola turnīrs jauniešiem

AKTUĀLI

19. septembrī Naujenes jaunatnes un sporta centra sporta zālē notika Naujenes atklātais florbola turnīrs jauniešiem no 15 gadiem. Turnīrs norisinājās Daugavpils novada dienu ietvaros un tajā piedalījās tie pagasti, kuri šogad tiks īpaši izcelti novada dienās: Ambeļi, Biķernieki un Naujene, kuru pārstāvēja divas komandas – Naujenes ciema un Ceļinieku ciemata komandas.

Komandas izspēlēja viena apļa turnīru, kur katra komanda tikās ar katru pretinieku. Pēc sīvām un saspringtām cīņām par labākajiem izrādījās Biķernieki, kuri visās trijās spēlēs izrādījās spēcīgāki, otrie palika naujenieši, kuriem viena uzvara, viens zaudējums un viens neizšķirts, trešie ierindojās jauniešu komanda no Ceļinieku ciemata, ceturtie, diemžēl, palika komanda no Ambeļiem, kuri tomēr katrā cīņā  izrādīja sīvu jo sīvu pretestību pretiniekiem. Katrā komandā tika noteikts arī labākais spēlētājs, uzvarētājiem tas bija Rolands Smirnovs, naujeniešiem vārtsargs Andrejs Lipiņš, trešās vietas ieguvējiem – snaiperis Rodrigo Skalders.

Kā atzīmēja sacensību galvenais tiesnesis Edgars Kucins, florbols ir sporta veids, kas aktīvi uzņem popularitāti, un Daugavpils novada dienas ir vēl viens iemesls popularizēt šo aktīvo sporta veidu. Naujenes jaunatnes un sporta centrs visiem pateicas par dalību!

Informāciju sagatavoja:
Viktors Andruškevičs

Dzejas diena “Visi vienā saulītē” Nīcgales bibliotēkā