Nometņu vadītāju kursi

AKTUĀLI

Aicinām visus interesentus izmantot iespēju un pieteikties nometņu vadītāju kursiem, kurus būs iespējams organizēt, ja tiks nokomplektēta grupa 45 – 50 dalībnieki. Kursu provizoriskais norises datums – 23-28.marts. Kursu ietvaros ir iespējams gan  pagarināt nometņu vadītājā apliecības derīguma termiņu (bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas metodikas pilnveide- 36 stundas), gan iegūt apliecību no jauna (Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas metodika- 72 stundas).

Maksa par apmācībām, ar nosacījumu, ka tiks nokomplektēta grupa ne mazāk kā 45 cilvēki:

36 stundas – 39,96 EUR

72 stundas – 79,92 EUR.

Visus interesentus lūdzam pieteikties līdz 2020.gada 2.janvārim, rakstot uz e-pastu: milana.loca@dnd.lv. Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un kursu veidu, kurus vēlaties apmeklēt (36 vai 72 stundas).

Palīdz jauniešiem apzināties izglītības nepieciešamību