No Braslavas atveda konkursa galveno balvu

AKTUĀLI

24. janvārī Baltkrievijas pilsētā Braslavā notika VI starptautiskais bērnu daiļrades konkurss “Pie saules”, kurā ļoti veiksmīgi piedalījās arī 13 Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.
Izglītības programmā “Saksofona spēle” solo nominācijā skolu pārstāvēja 4. klases audzēkne Nellija Zubova un 7. klases audzēknis Ričards Kokins (pedagogs Andrejs Ivanovs, koncertmeistars Gļebs Beļajevs).
Savukārt Naujenes Mūzikas un mākslas skolas programmas “Eifonija spēle” audzēkņi Vadims Matuļs  un Anastasija Ņikitina pedagoga Alekseja Petrova vadībā un “Akordeona spēle” audzēkne Arina Mikulāne (pedagogs Giršs Kagans) bija pieteikti konkursam kā skolas pārstāvji solo nominācijā jaunākā un vidējā vecuma grupās.
Ansambļu nominācijā skolas vārdu pārstāvēja Instrumentālais ansamblis 8 audzēkņu sastāvā pedagoģes Tatjanas Jukumas vadībā.
Jāpiebilst, ka lielākā daļa Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pārstāvju konkursā var lepoties par iegūtajām godalgotajām vietām.
Diplomu par 1. vietu jaunākajā vecuma grupā ieguva Arina Mikulāne ,bet vecākajā grupā par konkursa 1. vietas ieguvēju kļuvusi Nellija Zubova. Galveno konkursa balvu -”GRAND PRIX”- ieguva jaunais saksofonists Ričards Kokins.
Saņemot Diplomu par 1. vietu savā nominācijā, Naujenes Mūzikas un mākslas skolas Instrumentālais ansamblis pierādīja veiksmīgu skolas dalību starptautiskajā konkursā.
Paldies skolas pedagogiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu, gatavojoties  konkursam.

NMMS lietvedības sekretāre Jeļena Vasiļjeva
 

Latgales aitu vilnas segas silda arī tautiešus Īrijā