No 15. jūlija būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos

AKTUĀLI

No šī gada 15. jūlija reģionālās nozīmes autobusu maršrutos Daugavpils–Zemgale un Daugavpils–Lipinišķi būs izmaiņas saistībā ar reisu izpildēm un kustības grafikos iekļautām pieturām.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6173 Daugavpils–Zemgale autobuss reisā plkst. 14.15 no pieturas Zemgale brauks ar izmainītiem apstāšanās laikiem pieturās posmā no pieturas Koncedemenka un galapunktā Daugavpils autoostā iebrauks piecas minūtes agrāk – plkst. 14.50 (šobrīd iebrauc plkst. 14.55).

Reģionālās  nozīmes maršrutā nr. 6178 Daugavpils–Lipinišķi autobusam reisā plkst. 17.25 no Daugavpils būs īsāks stāvēšanas laiks pieturā Lipinišķi – 8 minūtes (šobrīd tās ir 13 minūtes), savukārt pieturā D/b Saulītes turpmāk būs 5 minūšu stāvēšanas laiks. Galapunktā autobuss iebrauks kā līdz šim.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos autobusu maršrutos nodrošina SIA “Daugavpils autobusu parks”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Latgales plānošanas reģionu.

Līksna - Viedais ciems 2024