Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai

Atgādinām, ka paziņojumus par nekustamā īpašuma nodokli iespējams saņemt ne tikai ar pasta starpniecību, bet arī izmantojot  e-pastu!

Ikvienam NĪN maksātājam ir iespējams iesniegumu ērti aizpildīt elektroniski 3 soļos:

• Nekustamā īpašuma īpašniekam portālā www.epakalpojumi.lv nepieciešams autentificēties, izmantojot interneta bankas vai e-paraksta autentifikācijas rīku.
  • Sadaļā “Nekustamais īpašums”, “E-pasta un SMS pieteikums” nepieciešams norādīt pašvaldību, e-pasta adresi un mobilā tālruņa numuru, norādot mobilā tālruņa numuru, ir iespējams pieteikties SMS atgādinājumiem par NĪN samaksas termiņa tuvošanos.
  • Apstiprināt ievadītās e-pasta adreses pareizību, atverot saiti saņemtajā e-pasta adreses apstiprināšanas paziņojumā.

Pieteikt paziņojuma saņemšanu par NĪN uz savu e-pastu var arī klātienē Klientu apkalpošanas centrā vai iesniedzot iesniegumu tuvākajā Augšdaugavas novada pagasta pārvaldē, kā arī Augšdaugavas novada pašvaldībā, Rīgas ielā 2, Daugavpilī.

Ja iedzīvotājs aktivizē Latvijas valsts oficiālo e-adresi, tad papildu darbības nav jāveic un pašvaldība automātiski NĪN paziņojumu nosūta uz iedzīvotāja e-adresi!

Dejas sēdus - nodarbības senioriem, cilvēkiem ar invaliditāti un līdzcilvēkiem