Naujenes tautas bibliotēka publicēja digitālo dzejas krājumu “Augšdaugavas novads dzejā”

Kultūra

"Bibliotēku nedēļas 2022" ietvaros un  atsaucoties uz Augšdaugavas novada Kultūras pārvaldes aicinājumu, apkopojam dzejas darbus  par Augšdaugavas novada vietām: pagastiem, pilsētām, baznīcām, skolām un kultūrvēsturiskiem objektiem, kurus radījuši 53 dzejnieki no malu malām. Digitālo dzejas krājumu "Augšdaugavas novads dzejā" lasīt šeit!

Krājumā publicēti 96 dzejoli, kuri veltīti - Bebrenes, Biķernieku, Dvietes, Dubnas,  Eglaines, Kalkūnes, Kalupes,  Laucesas, Līksnas, Medumu, Naujenes, Nīcgales, Pilskalnes, Salienas,  Sventes, Vaboles, Višķu pagastu vietām, Subatei un  Ilūkstes pilsētai.

Paldies dzejas autoriem, bibliotekāriem, kuri atsaucās uz aicinājumu un iesūtīja dzejas darbus par Augšdaugavas novada vietām un atļāva publicēt dzejas krājumā. Paldies Olgai Kuzminai par atļauju izmantotām autorfotogrāfijas dzejas krājuma vāka veidošanā.

Vairāk lasiet Naujenes tautas bibliotēkas  emuārā https://naujenestautasbibliotka.blogspot.com/2022/04/dzejas-krajums-augsdaugavas-novads-dzeja.html

Veidosim Naujenes saimes kultūrdārziņu “ART!” kopā!