Naujenes tautas bibliotēka atklāta Edītes Strupās radošo darbu izstāde

AKTUĀLI

6. jūlijā Naujenes tautas bibliotēkas Lasītavā valdīja liela rosība, tika atklāta Edītes Strupās radošo darbu izstāde "Ziedi man apkārt" un darbojās papīra ziedu veidošanas meistardarbnīca. Rokdarbniece pastāstīja par radošās nodarbes pirmsākumiem, par papīra ziedu veidošanas tehniku un materiāliem, iepazīstināja ar saviem radošiem darbiem - papīra ziedu kompozīcijām un to pielietojumu,  parādīja savu darbu prezentāciju. Katrs meistardarbnīcas dalībnieks izgatavoja (Sweet design) papīra rozi ar tajā noslēpto konfekti. Edītes Strupās radošo darbu izstāde "Ziedi man apkārt" darbosies līdz 31. augustam, kuru var apmeklēt Naujenes tautas bibliotēkas darba laikā. Tālr. uzziņām 65450246, biblioteka@naujene.lv 

Paldies Edītei Strupāi par radošo iedvesmu un interesantu, izzinošu meistardarbnīcu!!!! Vairāk par izstādes atklāšanu lasiet bibliotēkas emuārā https://naujenestautasbibliotka.blogspot.com/2022/07/izstades-atklasana.html

Atpūsties uz ūdens, netraucējot citiem