Naujenes pamatskolā ciemojās Bebrs Bruno

Izglītība

Tieši pirms rudens brīvlaika, 19. oktobrī,  Naujenes pamatskolas 1.-4. klases skolēnus apciemoja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Inese Snarska. Skolēni kopā ar inspektori atcerējās galvenos drošības noteikumus ceļu satiksmē. Inspektore pārrunāja uzvedību uz ceļa un ceļa tuvumā, atgādināja par luksofora signāliem, kā arī informēja par to, cik svarīgi ir tumšā laikā nēsāt atstarotāju vai piesprādzēties, braucot mašīnā, par pareizu un drošu braukšanu ar velosipēdu. Skolēni ar interesi un degsmi atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem. Daudzi izteica savas domas par drošību un drošības pasākumu ievērošanu.

Kad bija pārrunāti drošības jautājumi, pie skolēniem ieradās īpašais policijas inspektors Bebrs Bruno. Viņš vēlējās pārliecināties, vai viņi ir uzmanīgi klausījušies un atceras drošības noteikumus. Uz Bebra Bruno uzdotajiem jautājumiem bērni zināja atbildes. Atbildēt uz jautājumiem gribēja teju vai visi, bet ikdienā satiksmes noteikumi nereti piemirstas. Policijas darbinieki novērtēja bērnu labās zināšanas un aicināja arī turpmāk ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

Skolēniem tika sarūpētas arī dāvanas – atstarotājs un lineāls ar pašvaldības policijas logotipu, kā arī bērniem, kuriem uz skolu jāiet kājām, atstarojošās vestes.

Izsakām lielu pateicību Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes policijas darbiniekiem par sadarbību, mācot bērniem par drošības nozīmīgumu un par vērtīgajām dāvaniņām. Ceram, ka tas viss motivēs mūsu skolēnus vienmēr domāt par noteikumu ievērošanu. Lai droša katra diena!

Alita Kokina, Naujenes pamatsk. skolotāja

Ekskursija uz Māla mākslas centru