Naujenes pagasta svētki ’23 “Pa ceļam Ceļiniekā!”

AKTUĀLI

Tuvojas Naujenes pagasta svētki ’23, šogad tos svinēsim 8. septembrī Ceļinieku ciematā, kur, bērzu ieskauti, mīt pasaku varoņi vilks un dzērve, un ciematiņš, ar pazemes tuneli savienots, iezīmējas A13 autoceļa abās malās.

No plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 ciematā būs apskatāma Naujenes Novadpētniecības muzeja brīvdabas izstāde “LIELCEĻU KRUSTPUNKTĀ” par Stropu un Vecstropu ciema vēsturi, kā arī varēs baudīt Ceļinieku ciemata iedzīvotājās – dzejnieces un mākslinieces Margaritas Labonarskas izstādi “MANS CEĻŠ”.

Amatu meistars Valdis Grebežs un Naujenes bibliotēkas Vecstropu nodaļa aicina uz radošajām darbnīcām. No plkst. 16.00 līdz plkst. 18.00 varēs  gan “CEĻOT GRĀMATĀ”, gan “AIZCEĻOT LAIKĀ!”.

No plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 darbosies bērnu pilsētiņa, kur varēs palēkāt, paķert burbuļus, pavizināties ar mašīnītēm, kā arī nobaudīt kādu našķi, vakara gaitā ciemosies arī Naujenes briedis Nūdolfs un panda Sandra, nepalaid garām, varbūt tev sanāks viņus noķert un uztaisīt kādu skaistu foto.

No plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 stadionā – spēles visai ģimenei – “NĀC ĀRĀ SPĒLĒTIES!” – minigolfs, kornhols, trepju golfs, galda spēles, prāta mežģi un daudz, daudz kas cits.

Uzmanību visiem tiem, kam ir SIEVAS (draudzenes, meitenes…) aicinām piedalīties Naujenes pagasta PIRMAJĀS SIEVU VEŠANAS SACENSĪBĀS “PILNU TAČKU!”, kuras norisināsies no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00. Ja esat forši, aktīvi un atraktīvi, tad gaidām tieši Jūs. Pieteikties sacensībām var šeit: ej.uz/pilnutacku vai uzrakstot mums uz e-pastu: naujene_kc@inbox.lv savus vārdus un “gribam piedalīties”. Nebaidies – piedalies, jo foršākajiem būs balviņas. Pieteikumus gaidām līdz 6. septembrim.

Plkst. 18.00 ieskandināsim Ceļinieka ciemu svētku koncertā “SKAŅAS RADARS”, koncerta laikā sumināsim jaundzimušos naujeniešus, uzstāsies Naujenes kultūras centra bērnu vokālais ansamblis “Odziņas”, žilbinošā dziedātāja ANAMALEYA un STOP TIME DANCE, kā arī šarmantais MĀRTIŅŠ STRODS – nepalaid garām!

Jauniešiem (un tiem, kas jauni sirdī) piedāvājam apmeklēt zemceļa (underground) ballīti kopā ar DJ HALU “IEKUSTINĀSIM CEĻU’S!”. Ballīte notiks pazemes tunelī no plkst. 20.00 līdz plkst. 22.00. Lai ballīte būtu vēl krāšņāka, aicinām padomāt par dreskodu – piedāvājam variantus: RAVE/PJ, bet ļauj vaļu savai izdomai, pieņemsim visus!

Ja gribi vairāk uzzināt par Ceļinieka ciematu, tad obligāti apmeklē Ceļinieka iedzīvotāju vaļasprieku maratona telti “OHO, KO TU PROTI!?”. No plkst. 16.00 līdz plkst. 18.00 varēsi iepazīties ar Golubevu ģimeni un viņu PUTNIEM, Juliānu Dorofejevu un viņa MOČIEM, Egitu Jonāni un viņas DZEJU, Margaritu Labonarsku un viņas GRĀMATĀM.

Šogad aicinām sarosīties arī visus mazos uzņēmējus (bērnus/jauniešus) un pieteikt dalību mazo uzņēmēju tirdziņam “MAN MAMMA SATAISĪJA”. Tirdziņā var piedāvāt apmainīties vai par simbolisku samaksu pārdot pašizaudzētu dārzeni, augli, puķi, pašizceptu kūku vai pašizveidotus rokdarbus. Pieteikties var šeit: ej.uz/mammasataisija vai uzrakstot mums uz e-pastu: naujene_kc@inbox.lv  savu vārdu/uzvārdu, bērna vārdu, vecumu un kontaktinformāciju. Pieteikumus gaidām līdz 6. septembrim.

Bezmaksas transports uz svētkiem:

  • 15.45 – Naujenes pamatskola, 15.48 – Cirši, 15.50 – Naujene, 15.53 – Viļuši, 15.55 – Teivāni, 15.59 – Krauja (PII), 16.00 – Krauja bērnu nams, 16.05 – Vecstropi.
  • 16.15 – Lociki, 16.24 – Ceļinieks. Atpakaļ pēc svētku koncerta.

µInformējam, ka Naujenes pagasta svētku laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no svētku rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses, iegūtais materiāls var tikt publicēts!

FLaikapstākļu izmaiņu gadījumā dažas aktivitātes var tikt atceltas, vai var tikt mainīts aktivitātes laiks – sekojiet informācijai Naujenes kultūras centra facebook lapā - facebook.com/NAUJENESKC

Tiekamies “Pa ceļam Ceļiniekā!”, 8. septembrī, Naujenes pagasta svētkos’23!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
www.facebook.com/NAUJENESKC
Tālrunis uzziņām 654 74 268

Aizvadīts Augšdaugavas novada jaunatnes salidojums