Naujenes pagasta jaunieši sakopa Spruktu baznīcu

AKTUĀLI

7.aprīlī Naujenes pagasta jaunieši devās uz Spruktu Sv. Antona Romas katoļu draudzes baznīcu, lai tur veiktu uzkopšanas darbus. Spruktu Sv. Antona Romas katoļu baznīca ir viena no divām baznīcām Naujenes pagastā un tāpēc ir svarīgi pirms gaidāmajiem Lieldienu svētkiem sakopt to teritorijas.

Strauji tuvojas Lielā Talka, kad visā Latvijas teritorijā notiks plaša mēroga uzkopšana, tāpēc jaunieši nolēma jau laicīgi sākt sakopt tās teritorijas, kurām ikdienā jābūt tīrām. Talkošanas laikā tika savāktas pērnā gada lapas, sakārtotas puķu dobes, lai jau šogad tās varētu priecēt baznīcas apmeklētājus ar košajiem ziediem.

Jaunieši izsaka milzīgu paldies Lilitai Gasjaņecai par izrādīto iniciatīvu talkas organizēšanā. Tiksimies jau pavisam drīz Lielajā Talkā 22. aprīlī!

Viktors Andruškevičs
Naujenes jaunatnes lietu speciālists 

Labdarības akcija no sieviešu apvienības "Saules taka"