Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris ieskandināja Vaboles parku

Kultūra

12. jūnijā Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris devās uz Vaboles parka laukumu, kur tika rīkots pasākums, kas no jauna atdzīvināja vienu no parka vissenākajiem pasākumiem, lai parkā skanētu pūtēju orķestra mūzika, lai Vaboles parks iedvesmotu un kļūtu par īsteno vietu, kur mīt mūzika.

Koncerta pasākumā uzstājās profesionālais pūtēju orķestris ‘’Daugava’’, Augšdaugavas novada pūtēju orķestris un solists Dainis Skutelis.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestra uzstāšana bija kopīgota ar  vēsturisko deju biedrība ‘’SOULDANCE”, līdz ar to daudziem pagasta iedzīvotajiem gan orķestra dalībniekiem bija iespēja piedalīties arī dejās.

Šī pasākuma mērķis ir popularizēt pūtēju orķestru tradīcijas, dod iespēju novada un tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem iepazīt orķestra skanējumu. Nodrošināt svētku tradīcijas saglabāšanu un popularizēšanu Augšdaugavas novadā.

Pateicamies Vaboles pagasta pārvaldei, Vaboles kultūras namam par organizēto pasākumu, kur mūsu skolas pūtēju orķestris piedalījās ar lielāko prieku, uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Digitālā koncertlekcija "Es mīlu Tevi, Latvija!" Špoģu vidusskolā