Naujenes MMS pūtēju orķestris uzstājās Ilūkstē

AKTUĀLI

4. oktobrī Ilūkstes Kultūras un mākslas centrā uzstājās Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris, diriģents Marats Zaletilo, atgriežot skatītājus jaukās atmiņās par šīs vasaras Dziesmu un deju svētkiem, koncertprogrammā “Dziesmusvētku atskaņās”.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolai jau ilgus gadus ir izveidojusies sadarbība - Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi ir arī Naujenes MMS pūtēju orķestra dalībnieki. Naujenes MMS direktors Ruslans Margevičs pateicas audzēkņiem un viņu vecākiem: “Vēlos teikt lielu, lielu paldies mūsu orķestra dalībniekiem un viņu vecākiem, ka bērni spēlē mūsu orķestrī. Neskatoties uz to, ka reizi nedēļā bērniem ir jāmēro pat 50-60km garš ceļš vienā virzienā, viņi atrod laiku un vēlmi to darīt. Esmu ievērojis arī interesantu parādību - no Ilūkstes puses uz orķestri brauc spēlēt brālis un māsa, divas māsas vai divi brāļi - īsts ģimeniskums!”

Liels paldies Kraševsku ģimenei - Paulai un Raivim, Sutiņu-Zutiņu ģimenei - Laurai un Gabrielai, kā arī Čamānu ģimenei - Bernardam un Jāzepam par piedalīšanos un darbu Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestrī!

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas orķestris šovasar piedalījās Dziesmu un deju svētkos, uzstājoties pūtēju orķestru lielkoncertā “Laiks iet pāri” Wondersalā un svētku noslēguma koncertā “Kopā augšup!” Mežaparkā, tāpēc koncerts “Dziesmusvētku atskaņās” ļāva atgriezties patīkamās atmiņās par šiem svētkiem.

Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas direktore Ilona Linarte-Ruža pateicās Naujenes MMS direktoram un pūtēju orķestrim par sadarbību un skaisto koncertu, kā arī cer sagaidīt orķestra koncertus Ilūkstē turpmāk.

Teksts, foto: Māra Multiņa

Launaga laiks Demokrātijas kafejnīcā Kultūras centrā “Vārpa”