Naujenes Kultūras centrā apskatāma Jeļenas Požarskas gleznu izstāde “Krāsu karuselis”

AKTUĀLI

Jeļena dzimusi 1984. gadā, mācību gaitas uzsāka Salienā, tad Daugavpilī, vēlāk arī Londonā. Ļoti daudz ceļojusi uz smēlusies iedvesmu tādās valstīs kā Krievija, Francija, Itālija, Grieķija, Skotija, ASV, Igaunija, Lietuva.

Jeļenai iedvesmu sniedz skaistums visapkārt: daba, māksla, laimīgi un priecīgi cilvēki, pozitīvas emocijas. Tieši to viņa visvairāk attēlo savās gleznās. Viņa jebkurā brīvā laika brīdī ņem rokās otas, krāsas un pavada laiku darot to, kas viņai patiešām sniedz gandarījumu.

Naujenes kultūras centrā līdz oktobra beigām var apskatīt dažus no Jeļenas darbiem – eļļas krāsu tehnikā gleznotas ainavas – rudenīgas, košas un apburošas…

Ciemos gaidot,
Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Atskaņas no pasākuma "Baltijas tehno šovs" un aicinājums uz citiem projekta pasākumiem