Naujenē veidoja 2020. gada simbolu

Kultūra

29. janvāra vakarā virs Naujenes kultūras centra virmoja gāzbetona putekļu mākonis, jo šeit “vaiga sviedros” strādāja darbnīcas apmeklētāji, kuri veidoja jaunā gada simbolu – žurciņu.

Jaunajiem apmeklētājiem darbs ar šo materiālu šķiet kaut kas nereāls līdz tam brīdim, kad tas tiek iepazīts un darbnīcas vadītājs Valdis Grebežs visiem izstāsta, cik viegli ar to strādāt. Savukārt gāzbetona darbnīcu veterāniem darbs ar gāzbetonu jau ir pašsaprotama lieta, jo viņu mājas un piemājas rotā gan gāzbetona augļi, gan dzīvnieki un vēl daudz kas cits.

Nākamā darbnīca nav vairs ar kalniem, bet kamēr jūs to gaidāt - piedāvājam ieskatīties foto galerijā kādas nu katram tās žurciņas sanāca.

Naujenes kultūras centra pasākumu organizatore Aiga Krute

NKC, Muzeja iela 6, Lociki, tālr. 654 74268.

Valentīna dienas pasākums Maļinovā