Naujene rudenī “spīdēs”

AKTUĀLI

Naujenes kultūras centrs aicina visus 27. oktobrī plkst. 19.00 uz rudens balli! “Iegriezīsim” rudeni ar košām neona krāsām, 80to gadu mūziku un… OLGU RAJECKU! Jā, Tu nepārklausījies – pašmāju estrādes leģenda Olga Rajecka iesildīs un iekrāsos košās muzikālās nokrāsās drūmo rudeni. Nepalaid garām iespēju ballēties neona groziņballītē “NAUJENE PASPĪD”, kurā 80to gadu hītus iegriezīs DJ Halu.

Meklē savas ērtākās deju kurpes, košāko tērpu (ja tas būs ar neona elementiem – vienkārši lieliski), sagatavo groziņu ar uzkodām un zvani mums, lai rezervētu savai kompānijai galdiņu. Ieejas maksa 3.50 EUR.

Galdiņu rezervēšana obligāta – pa tālruni 65474268 – līdz 25. oktobrim!

Informējam, ka balles laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot balli, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Tālrunis uzziņām 654 74268

Spēlfilma “Mana brīvība”