Spēlfilma “Mana brīvība”

AKTUĀLI

Turpinot tradīciju, Kultūras centrā “Vārpa” katra mēneša pēdējā trešdienā notiek filmu vakari. 25.oktobrī plkst.18.00 būs skatāma režisores Ilzes Kungas-Melgailes pirmā spēlfilma "Mana brīvība".

Filma vēsta par pārmaiņu laiku Latvijā, kad brīvdomīgā un harizmātiskā Alīcija aktīvi iesaistās Tautas frontē un kļūst par Atmodas laika zvaigzni. Tomēr sasniegumi nes līdzi arī sarežģījumus un skarbas izvēles privātajā dzīvē.

Filma ir balstīta uz vēsturiskiem notikumiem, kas vēsta par pagājušā gadsimta 80. gadu beigām Latvijā, kad gaisā jaušamas pārmaiņu vēsmas. Galvenās varones prototips ir viena no Atmodas laika spožākajām zvaigznēm – žurnāliste un politiķe Ita Kozakeviča, filmā Alīcija. Filma ir izvirzīta Oskara balvas nomināciju konkursam no Latvijas.

Lomās: Ērika Eglija-Grāvele, Darius Meškauskas, Gints Grāvelis, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Egons Dombrovskis u.c.

Filmas garums 93 minūtes.

Treileris : https://www.youtube.com/watch?v=Y_4uoG0WsjQ&t=14s

Ieejas maksa: EUR 3,00

Sports - veids, kā veicināt jauniešu iekļaušanu