Nāc lietderīgi pavadīt vasaru Ilūkstes Jauniešu radošajā kvartālā!

AKTUĀLI

Trīs vasaras trešdienas Ilūkstes Jauniešu radošajā kvartālā notiks pasākumi jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem ar iespēju iepazīties ar uzņēmējdarbības iespējām Augšdaugavas novadā.

26. jūlijā plkst.10:00 notiks tikšanās ar Latgales plānošanas reģiona pārstāvjiem, kas pastāstīs un iepazīstinās ar interešu izglītību “Es un uzņēmējs”, biznesa ideju konkursu un nometni par uzņēmējdarbības spēju attīstību!

2. augustā tikšanās ar Amber Studio plkst.10:00, kas piedāvā darba iespējas jauniešiem ar iespēju apvienot darbu ar mācībām. Kā arī Z-Puzzle pārstāvji iepazīstinās ar Brīvprātīgā darba iespējām un kā tas ietekmē jauniešu spēju attīstību.

23. augusts plkst.10:00 biedrība “Lai Sapņi piepildās” novadīs meistarklasi un pastāstīs par neirografiku. Neirografika ir jauna metode, kas palīdz ielūkoties sevī un ieraudzīt risinājumus emocionāliem sastrēgumiem, pārvarēt šķēršļus ceļā uz sevis attīstību.

Katra tikšanās notiks neformālā gaisotnē ar tējas krūzi un aukstu limonādi. Katrā tikšanās reizē piedāvāsim lietderīgi pavadīt vasaras brīvo laiku un iepazīt kādu dārza spēli (cikrs 3x3, Jenga 1m, lidojošie šķīvīši 3x3, cornhole spēle un daudz kas cits)

Pasākumu organizē biedrība “Z-Puzzle”, līdzfinansē Augšdaugavas novada jauniešu iniciatīvu projektu konkurss “Attīsti sevi” .

Skrudalienā norisināsies divas nometnes "Jautrā vasara"