Skrudalienā norisināsies divas nometnes “Jautrā vasara”

AKTUĀLI

No 24. - 28. jūlijam Skrudalienā, Miera ielā 12 norisināsies dienas bērnu nometne "Jautrā vasara", kuras ietvaros norisināsies dažāda veida aktivitātes bērniem no 7 - 11 gadu vecumam.

Dalība nometnē ir bezmaksas. Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas brokastis, pusdienas un launags. Programmā sportiskas aktivitātes, nodarbības ar psihologu, radošas darbnīcas, tikšanās ar robežsargiem un ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem, "Zinoo" centra, muzēja "Arsenāls" un izklaides centra "Roxy" apmeklējums.

 Nometne paredzēta tikai Augšdaugavas novadā deklarētiem bērniem!!

Pieteikties nometnei pa tel. 25902774 - Sofija (sofija.mole@inbox.lv) vai 29337843 - Ināra (inara.lapkovska@inbox.lv).


No 31. jūlija - 04. augustam Skrudalienā, Miera ielā 12 norisināsies dienas bērnu nometne "Jautrā vasara 2", kuras ietvaros norisināsies dažāda veida aktivitātes bērniem no 7 - 11 gadu vecumam.

Dalība nometnē ir bezmaksas. Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas brokastis, pusdienas un launags. Programmā sportiskas aktivitātes, nodarbības ar psihologu, radošas darbnīcas, tikšanās ar robežsargiem un ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem, "Zinoo" centra, muzēja "Arsenāls" un izklaides centra "Roxy" apmeklējums.

 Nometne paredzēta tikai Augšdaugavas novadā deklarētiem bērniem!!

Pieteikties nometnei iespējams līdz 20. jūlijam pa tel. 25902774 - Sofija (sofija.mole@inbox.lv), vai pa tel. 29337843 - Ināra (inara.lapkovska@inbox.lv).

Aizvadīta pirmā nometne "Veselīgais piedzīvojums" Demenē