Meža iemītnieku rudens veltes

Izglītība

Randenes pamatskolas pirmskolas grupiņā 2. novembrī notika pasākums "Rudens raža", kurā bija ieradušies Meža skolas iemītnieki - divas vāveres, divi zaķi, žagata, lapsa, kurmis, ezis, lācis un skolotāja Pūce. Meža iedzīvotāji neatnāca tukšām rokām. Visiem bija groziņi ar rudens veltēm - burkāniem, kāļiem, kabačiem, ķirbjiem, kartupeļiem vai dažādām sēkliņām. Kādam bija pat milzīga kāpostgalva. Katrs nesa to, ko savāca un sagatavoja, lai pārdzīvotu bargo ziemu un no jauna sagaidītu silto pavasara saulīti. Varbūt arī lai iedotu kādu rudens velti savam kaimiņam, kuram tā nav izaugusi.

Katrs Meža skolas apmeklētājs sagatavoja īpašu priekšnesumu - dziedāja dziesmas, deklamēja dzejoļus, vadīja rotaļas un visi kopā klausījās gudrās Pūces stāstus.

Teksts, foto: skolotāja Ilona

Špoģu vidusskolas skolēni grāmatu atklāšanas svētkos