Malnavas koledžas izglītības īstenošanas vietā “Višķi” uzsākti fasādes remontdarbi

AKTUĀLI

Malnavas koledžas izglītības īstenošanas vietā “Višķi” uzsākti  būvniecības darbi projektam “Višķu pagasta, Malnavas koledžas Višķu filiāles fiziskās vides uzlabošana – mācību korpusa fasādes un jumta remonts”. Projekta mērķis ir veikt mācību korpusa Nr. 2 ēkas jumta un ieejas mezgla vienkāršotu atjaunošanu. Projekts tiek realizēts valsts budžeta programmas “Mērķdotācijas pašvaldību pasākumiem” ietvaros. Kopējās projekta izmaksas ir 88 570 EUR (ar PVN), no kuriem 20 000 EUR piešķirti no valsts budžeta līdzekļiem, savukārt pārējo sedz pašvaldība.

Būvniecības darbus veic būvfirma “VANPRO”, kuras uzdevums ir veikt mācību korpusa Nr. 2 pirmā korpusa jumta siltināšanu ar mīkstruļļu seguma nomaiņu, galvenās ieejas pārbūvi un pandusa uzstādīšanu, tādējādi pielāgojot ēku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Tāpat tiks veikta bojāto fasādes sienu un cokola remonts, aprīkotas betona apmales, nomainīti trīs logi un evakuācijas durvis izbūvēts jumtiņš virs ieejas un nomainīta notekūdeņu sistēma.  Savukārt pārējiem korpusiem paredzēta fasādes bojāto ķieģeļu nomaiņa, daļēji cokola un apmaļu aprīkošana.

Plānots, ka būvniecības darbi ilgs trīs mēnešus un noslēgsies oktobra beigās.

 

Futbola sadraudzības spēle jauniešiem Maļinovā