Mācību seminārs kultūras darbiniekiem

AKTUĀLI

Daugavpils novada kultūras centrā ”Vārpa” Dobeles ielā  30, Daugavpilī  Valsts Kultūrkapitāla fonda Latgales kultūras programmas  projekta “Mācību semināri Latgales reģiona kultūras darbiniekiem” ietvaros 2019.gada 4.novembrī plkst. 12.00- 16.30 notiks mācību seminārs kultūras darbiniekiem ”Efektīva komunikācija un argumentācijas prasmes”. Semināra dalībnieki iegūs vai papildinās zināšanas un praktiskās iemaņas par lietišķo komunikācijas stilu, argumentācijas veidiem un ziņojuma struktūru. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar paņēmieniem, kas komunikācijā palīdz rast atbildes uz neērtiem jautājumiem. Lektore - Tatjana Titareva, bakalaura grāds uzņēmējdarbībā, starptautiskais maģistra grāds  sabiedrības pārvaldē. Seminārs ir bezmaksas, bet vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Pierakstīties: terezija.ubele@dnkp.lv, tālr. 654 35512, 28379611

Iedalīti līdzekļi no Daugavpils novada pašvaldības ceļu fonda