Līksnas pagasta pārvalde aicina darbā labiekārtošanas strādnieku

AKTUĀLI

LĪKSNAS PAGASTA PĀRVALDE

Reģ.Nr. 90000078763

aicina darbā

LABIEKĀRTOŠANAS STRĀDNIEKU

(profesijas klasifikācijas kods  9214 03)

Darba vietas adrese: Līksna, Līksnas pagasts, Augšdaugavas novads

Mēs piedāvājam

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku
  • normālu darba laiku 40 stundas nedēļā
  • mēnešalgu 700,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas)

Darba pamatpienākumi

  • zāles pļaušana ar trimmeri un  zāles pļāvēju
  • apstādījumu ierīkošanas, uzturēšanas un kopšanas darbi
  • krūmu pļaušana, zāģēšana
  • saimnieciskie darbi  kapsētu teritorijas uzturēšanā
  • dalība ceļu ikdienas uzturēšanas darbos
  • nekvalificētu iekšējos un ārējos remontdarbus Līksnas pagasta pārvaldes ēkās un teritorijā
  • citi  līdzīga satura darbi

Prasības pretendentiem

  • vidējā vai vidējā profesionālā izglītība
  • prasme strādāt ar dārza tehniku
  • spēja veikt intensīvu, fizisku darbu
  • valsts valodas prasme saskaņā ar LR normatīvajos aktos noteiktām prasībām (A1 līmenis)
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte

Interesentus lūdzam sūtīt CV uz e-pastu: parvalde@liksna.lv ar norādi “Labiekārtošanas strādnieks” līdz 2024.gada 8.maijam.

Tālrunis papildu informācijai 65475564; 65475572.

Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri  tiks aicināti uz darba interviju. Ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas pretendents nav saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, uzskatāms, ka pretendenta kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa norisi. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Augšdaugavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Rīgas ielā 2, Daugavpils, LV – 5401.

Līsknas pagasta pārvade aicina darbā apkopēju